شنبه 9 مرداد 1400 - 19 فوریه 779
آموزش تخصصی دوره ی تندخوانی _مجتمع فنی کلیک نو

مجتمع فنی کلیک نو برگزار کننده ی دوره های تخصصی فنی و مهندسی


فرقی نمی کند دانشجو باشید یا دانش آموز یا کارمند بانک و یا مدرس، مهارت تندخوانی امروزه پیش از هر مهارتی دیگری نیاز است. چرا که عصر اینترنت و اطلاعاتدیگر شعار و سکانس فیلم نیست. واقعا زمان اطلاعات و دانش است بدست آوردن دانش امروز بسیار گران بها شده است.روز به روز تخصصی تر هم می شود.چرا که لازم است مهارت تندخوانی را هر چه سریع تر یاد بگیریم.باید قبول کنیم که موفقیت یک شبه و اتفاقی بدست نمی آید. حتی موفقیت های که در گذشته فکر می کنیم یک شبه و اتفاقی  بدست آمده اند. یک شبه  نبوده. لااقل  امروز امکان پذیر نیست. از این رو موفقیت فقط با مطالعه کتاب امکان پذیر است.اگر سرعت مطالعه شما به همین صورت باشد شما هرگز نمی توانید تغیری ویژه ای در زندگی خود دهید.بلکه برای موفقیت باید ده ها یا صد ها کتاب مطالعه کرد و ایده ها و اطلاعات و تجارب ارزشمند را عملی کرد.

تندخوانی به مجموعه ای از تکنیک ها و روش های مطالعاتی گفته میشه که با یادگیری آن می توانید سرعت مطالعه خود را همراه با درک مطلب خوب بالا ببرید. تکنیک های تندخوانی چندین ده است که در دانشگاها و مدارس اروپایی آموزش داده می شود. جالب است بدانید هنوز هم تندخوانی شماره یک مهارت ضروری به حساب می آید . بیشترین استقبال از تندخوانی را، اروپا و آمریکا و ژاپن دارد و به تازگی هم در ایران مورد توجه مردم قرار گرفته است .

با ظهور نرم افزارهایی تندخوانی فصل جدیدی در آموزش تندخوانی به وجود آمد .نرم افزار هایی تندخوانی به قدری خوب و هیجان انگیز بود اند که در همان اوایل انتشارشان نظر تمام مدرسین و آموزشگاهایی تندخوانی را جلب کردند.و شرکت های که به آموزش های توسعه فردی و سازمانی کارمندان و مدیران خود اهمیت می دادند. استفاده از نرم افزار های تندخوانی در اولویت آموزش های خود قرار دادند. خوشبختانه در کشور خودمان هم اغلب چنین می شنویم. مهم ترین کار ی که نرم افزار های تندخوانی انجام می دهند این است که وسعت دید شما و سرعت چشم شما را به بالاترین سطح خود می رسانند، به این ترتیب با تلفیق تکنیک های تندخوانی شاهد افزایش سرعت مطالعه خود خواهید شد. و جمع کثیری از مدرسین تندخوانی،برترین نرم افزار تندخوانی را نرم افزار   eyeQ میدانند

با تندخوانی می توانیم هر متنی از کتاب ها ، مجلات و روزنامه های   PDF الکترونیکی را با سرعت بالا مطالعه کنیم اما باید توجه کنیم به طور معمول   که حال می خوانید کتاب های درسی تان را  با سرعت کمتری نسبت به غیر درسی می خوانید. این به این دلیل است وقتی در حال مطالعه کتاب درسی هستید باید بین داده های جدید و داده های که در مغز شما وجود دارد  ارتباط برقرار شود.

 

Instagram:@MFClickNo

Telegram:@MFClickNo

www.new-click.irتلفن تماس جهت هماهنگی:04133377363_04133377474_04133377475

نشانی: تبریزخیابان آزادی  نرسیده به زیر گذرمارالان از سمت آبرسان پلاک 106 طبقه دوم


مجتمع فنی کلیک نو برگزار کننده ی دوره های تخصصی فنی و مهندسی و دوره های آزاد می باشد. نظیر دوره های :
فناوری اطلاعات ITو شبکه
رباتیک
مدیریت و صنایع
صنایع خودرو
مکانیک
نفت و گاز و پتروشیمی
متالوژی
جوشکاری و بازرسی جوش
صنایع چوب
صنایع شیمیایی تاسیسات
بهداشت و ایمنی
هنرهای تجسمی
عمران
نقشه کشی
معماری
امورمالی بازرگانی و اداری
حسابداری
خدمات آموزشی
زبان تخصصی
برق الکترونیک
سخنرانی و فن بیان
بورس


نوشته شده در   سه شنبه 28 خرداد 1398  ساعت  12   توسط   المیرا حاتمی