شنبه 9 مرداد 1400 - 19 فوریه 779
آموزش تخصصی دوره ی HTML _مجتمع فنی کلیک نو

مجتمع فنی کلیک نو برگزار کننده ی دوره های تخصصی فنی و مهندسی

 

 

 اغلب افراد به کمک خلاقیت های فردی خود به طراحی سایت و یا ساخت سایت می پردازند که در بین علاقمندان به یک فعالیت بسیار محبوب  تبدیل شده است . وقتی یک طرح یا ایده در ذهن شما شکل می گیرد باید ابتدا مهارت آن را به دست بیاورید و سپس آن را اجرا کنید .سیستمهای مختلفی برای آموزش طراحی سایت وجود دارد و به همین خاطر اساتید و کمپانی های مختلف تکنیکهای و روش های مختلفی برای آموزش طراحی سایت استفاده میکنند . در مجتمع فنی کلیک نو کلاسهای آموزش طراحی سایت با درنظر گرفتن آشنائی اولیه شرکت کنندگان به نرم افزارهای آفیس که بیشتربرای تکمیل و کسب تخصص در طراحی سایت کاربرد دارد برای این که به یک طراح وب سایت تبدیل شوند باید مهارت های لازمه را بیاموزند . اولین مهارت ، مهارت کدنویسی های مربوط به طراحی وب سایت استاتیک می باشد که شامل CSS و  HTML می باشد . هم چنین نیاز داریدبه زبان های برنامه نویسی تحت وب همانند php و... تسلط کافی داشته باشید . البته علاوه بر آن یادگیری مهارت های طراحی گرافیک ، معماری وب ، بازاریابی ، اصول طراحی تعاملی و ... برای یک طراح وب سایت ضروری می باشد .


 HTML چیست و چه کاربردی دارد ؟


 
  Html زبان استاندارد طراحی وب سایت است و تمامی کدهای صفحه اعم از طرف مشتری و طرف سرور در نهايت به کدهای  HTML  تبديل شده و توسط مرورگر نمايش داده می گردند . در زبان برنامه نویسی HTML   اجزايی به نام تگ قسمت های مختلف وب سایت را از یکدیگر جدا می کند، که هر کدام دارای خواص و کاربرد خاصی هستند . اين تگ ها به مرورگر اعلام میکنند که هر قسمت از صفحه دارای چه  نوع عنصری می باشد و به چه شکلی باید نمايش داده شود .

 


نکات طراحی سایت آموزشی  :

 سایت آموزشی می تواند با هدف آموزش آنلاین، اطلاع رسانی از جلسات آموزشی، اشتراک گذاری فایل های آموزشی و ... صورت گیرد. سایت های آموزشی دارای کاربران خاص با گرایش آموزشی خاصی هستند بنابراین در طراحی سایت آموزشی برای نحوه آموزش به شکل عالی مطالب به افراد می بایست تلاش نمود. از قابلیت هایی که یک سایت آموزشی باید داشته باشد این است که فایل را از بستر سایت آموزشی بتوان آپلود کرد و فایل های ورد، پی دی اف، پاورپونت، صوتی و فایل های تصویری را بارگذاری نمود . 

 

Instagram:@MFClickNo

Telegram:@MFClickNo

            http://www.new-click.ir

تلفن تماس جهت هماهنگی:04133377363_04133377474_04133377475

نشانی: تبریزخیابان آزادی  نرسیده به زیر گذرمارالان از سمت آبرسان پلاک 106 طبقه دوم

 

مجتمع فنی کلیک نو برگزار کننده ی دوره های تخصصی فنی و مهندسی و دوره های آزاد می باشد. نظیر دوره های :
فناوری اطلاعات ITو شبکه
رباتیک
مدیریت و صنایع
صنایع خودرو
مکانیک
نفت و گاز و پتروشیمی
متالوژی
جوشکاری و بازرسی جوش
صنایع چوب
صنایع شیمیایی تاسیسات
بهداشت و ایمنی
هنرهای تجسمی
عمران
نقشه کشی
معماری
امورمالی بازرگانی و اداری
حسابداری
خدمات آموزشی
زبان تخصصی
برق الکترونیک
سخنرانی و فن بیان
بورس


نوشته شده در   دوشنبه 10 تير 1398  ساعت  11   توسط   المیرا حاتمی