پنجشنبه 4 مرداد 1403 - 13 فوریه 782
تندخوانی
مهارت تند خوانی برای چه کسانی مناسب هست ؟
مهارت تند خوانی برای مترجم ها یک مهارت ضروریست. چون شخص هرچقدر مهارت تند خوانی قوی داشته باشد درک مطلب او نیز افزایش میابد
ولی از این مهارت صرفا مترجم ها استفاده نمیکنند. برخی افراد برای جلو افتادن از بقیه و تقویت درک مطلب و تند خوانی خود از این مهارت استفاده میکنند. که این دسته از ادم ها کاملا اهمیت این مهارت را درک کردند.
بیشترین اولویت و یادگیری مهارت برای چه کسانی هست ؟
بیشترین اولویت و یادگیری این مهارت برای دانش آموزان و دانشجویان نزدیک به کنکور و امتحانات سراسریست. چون با یاد گیری این مهارت میتوانند چهار برابر بقیه همدوره هایش اطلاعات را در حافظه شا هک کنند و درک مطلب بالاتری از مطالب داشته باشند.
علاوه بر درک مطلب بالاتر چهار برابر زمان کمتری برای خواندن کتاب ها و اطلاعات نسبت به هم دوره هایش میگذارد. و این یعنی زمان زیادی را برای تنفس و ازاد سازی ذهن خود برای امتحانات را دارد.
بهترین زمان برای یادگیری مهارت تندخوانی :
بهترین زمان برای یادگیری این مهارت زمان کودکی میباشد. والدین کودکان خود را (کودکانی که مهارت خواندن و نوشن را بلد هستند) به آموزشگاه های تندخوانی می آورند و مهارت تند خوانی را به عزیزانشان یاد میدهد. با یاد گیری این مهارت کودان تا بزگسالی خیلی بیشتر از لحاظ درسی نسبت به دوستانشان پیشرفت میکنند. و این پیشرفت قابل ملاحضه هست.
تندخوانی رده های مختلفی دارد 
روش تک انگشتی (مبتدی)
روش سه انگشتی (نیمه حرفه ای )
روش چهار انگشتی (حرفه ای )
مجتمع فنی کلیک نو مهارت تند خوانی را بضورت کاملا حرفه ای با اساتید برجسته در شهر تبریز بصورت حضوری برگزار میکند.
برای اطلاعات بیشتر راجب دوره تند خوانی با شماره زیر تماس بگیرید.
041-33377474


نوشته شده در   سه شنبه 12 مهر 1401  ساعت  01   توسط   المیرا حاتمی