پنجشنبه 4 مرداد 1403 - 13 فوریه 782
برنامه نویسی PHP
امروزه طراحی وب به یکی از پر در آمد ترین مشاغل جهان تبدیل شده. اگر قصد ورود به این حوزه پر درآمد را داشته باشید ممکن است مانند بقیه برنامه نویسان در اول راه سردر گم شوید . و ممکن هست سوال های متعددی برایتان در طول مسیر پیش بیاید که اولین آن در کدام حوزه باید شروع به یادگیری و آموزش باشید. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا شما را در شروع کار از گمراهی باز داریم. 
PHP یک زبان تفسیر شوندست . اسان و بنیان این زبان برنامه نویسی ، اینجاد صفحات وب  هست. به طور کلی ، کسانی که وظیفه کدنویسی سایت را بر عهده دارند با استفاده از زبان برنامه نویسی PHP وب اپلکیشن هایی طراحی میکنند که بخ صورت تعاملی هست. منظور از تعاملی قابلیت هایی همچون سطوح مختلف دسترسی برای کاربران ، ثبت نام در سایت ، پنل کاربری ، ذخیره اطلاعات کاربران در هاست و بسیاری از ویژگی های دیگر که امروزه در تمام سایت های موجود مشاهده میکنیم.


زبان PHP به صورت مفسری کد ها را ترجمه و اجرا میکند. زبان ها مفسری نسبت به زبان های کامپایلری کندتر می باشد ولی در عوض عملیات دیباگ کردن ( پیدا کردن عیب ها و اباگ ها در ط.ل برنامه ) و خیا یابی با چند کلیک و با راحتی زیاد صورت میگیرد.
با کمک زبان pHP سایت ها بصورت استاتیک شده اند و از حالت دینامیک خارج شدند. و به این معنی هست که قبل از زبان PHP صفحات سایت ها بصورت دینامیکی بودند. یعنی از قصد تغیراتی در سایت را داشته باشیم باید بصورت دستی با زبان های قبل از  JAVA ، PHP و... از هاست ها تغیر میدادیم. که این موضوع محدودیت های زیادی را بهمراه داشت و امکانات امروزی مانند آمار سایت ، بخش کاربری و ... بی نصیب بودند.
به طور کلی برای ساخت سایت و بالا آوردن ساید شما بهترین گزینه این هست که بصورت حرفه ای ها در این زمینه با استفاده زبان برنامه نویسی PHP شروع به کار کنید.
در مجتمع فنی کلیک نو دوره های آموزش زبان برنامه نویسی PHP همراه با اساتید برجسته و با علم دی این زبان برگزار میشود که تا به حال افراد بسیاری در این مجتمع آموزش دیده و مشغول به کار پر رونق خود شدند.

برای اطلاعات بیشتر راجب دوره PHP با شماره زیر تماس بگیرید

04133377474

آدرس : تبریز خیابان آزادی نرسیده به زیر گذر مارالان مجتمع فنی کلیک نو 
نوشته شده در   پنجشنبه 14 مهر 1401  ساعت  01   توسط   المیرا حاتمی