پنجشنبه 4 مرداد 1403 - 13 فوریه 782
سئو چیست و چرا اینقدر مهم هست ؟
سئو چیست؟
اول از همه شما یک کتاب خانه ای رو در نظر بگیرید.که آدم های مختلف وارد کتابخانه میشود و انواع کتاب ها را مختص نیاز خود را از کتابدار میخواهند. و کتابدار ، کتابی را متناسب با نیاز آنهاست را پیدا میکند و آن را به او میدهد. 
حالا شما این مجموعه را به عنوان گوگل در نظر بگیرید.مردم و افراد مختلف به گوگل مراجعه میکنند و اطلاعات مورد نیاز خود را از گوگل( که در نقش کتابدار در کتابخانه هست )را میخواهند.گوگل بررسی میکند که کدام سایت و صفحه میتواند اطلاعات مورد نیاز کاربر را به او بدهد. و آن سایت ها و صفحه ها را به کاربری که از او اطلاعات خواسته بود معرفی میکند.
پیدا کردن اطلاعات توسط گوگل را سئو میگویند. یعنی گوگل محتوای شما را برسی میکند اگر محتوای شما استاندارد و سئو شده بهتری نسبت به صفحات و سایت های دیگری باشد،صفحه و سایت شما را بالاتر از بقیه سایت ها به مخاطب نمایش میدهد.
برای اینکه گوگل راحت تر شما را در صفحات اول نمایش دهد باید سئو محتوا ها و سایت های شما بهتر از بقیه باشد.
در مجتمع فنی کلیک نو دوره های آموزشی سئو برگزار میشود.در این دوره شما توسط اساتید برجسته مهارت تقویت و قدرتمند تر کردن سئو را آموزش میبینید.تاکنون افراد زیادی به این مجتمع برای یادگیری این مهارت مراجعه کرده اند،برای اطلاعات بیشتر راجع به دوره آموزشی سئوی سایت به صورت حضوری با اساتید برجسته در شهر تبریز با شماره زیر تماس بگیرید .

0413-3377474

آدرس : تبریز-خیابان آزادی-نرسیده به زیرگذر مارالان( از سمت آبرسان ) طبقه دوم پلاک 106 مجتمع فنی کلیک نو
نوشته شده در   پنجشنبه 14 مهر 1401  ساعت  02   توسط   المیرا حاتمی