پنجشنبه 4 مرداد 1403 - 13 فوریه 782
نرم افزار حسابداری هلو
همانطور که میدانیم نرم افزار هلو یک نرم افزار قدرتمند حسابداری هست. این نرم افزار توسط کد نویسان و مهندسان ایرانی در سال 1377 تولید شده است.هر ماه رو به آپدیت و پیشرفت هست. هلو قابلیت های بسیار وسیعی را بصورت خیلی ساده به مشتریانش ارائه میدهد. این موضوع باعث شده که بسیاری از حسابداران و شرکت ها از این نرم افزار برای انجام امور مالی خود استفاده کنند. 
این نرم افزار در سه زمینه شرکتی ، تولیدی ، فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد. اگر شما زمینه خود را در این نرم افزار به درستی انتخاب کنید کاملا دلیل استفاده دیگر شرکت ها از این نرم افزار را خواهید فهمید. اگر به درستی انتخاب نکنید ممکن هست برای ثبت یک سند مجبور باشید صفحات اضافی را تکمیل کنید.
بزرگترین حسن و قابلیت این نرم افزار ، سند زدن به صورت همزمان و اتوماتیک هست.به دلایل فوق نرم افزار هلو یکی از پر کاربرد ترین نرم افزار ها در زمینه حسابداری در ایران هست.
در مجتمع فنی کلیک نو دوره های آموزشی این نرم افزار برگزار میشود.سالانه ده ها نفر در این مجتمع نرم افزار هلو ،سپیدار و سایر برنامه های حسابداری را آموزش دیده و در انواع شرکت ها استخدام شده و مشغول به کار میشوند.
لازم به ذکر هست که بعد از آموزش در مجتمع فنی کلیک نو و قبول شدن در امتحان ، مدرک بین فنی حرفه ای را میتوانید کسب کنید این مدرک ارزش بین المللی دارد و قابل ترجمه هست.

نوشته شده در   شنبه 16 مهر 1401  ساعت  12   توسط   المیرا حاتمی