پنجشنبه 4 مرداد 1403 - 13 فوریه 782
آموزش پریمیر در تبریز

نرم افزار پریمیر :

نرم افزار پریمیر برای اولین بار در سال 1991 تحت شکت ادوبی برای سیستم ها مک در دسترس قرار داده شد . و سپس در سال 2002 نسخه جدیدی را برای ویندوز نیز ارائه کرد. بعد از آن سال نرم افزارpremiere صرفا جهت ادیت ویدئو توسعه داده شد.

نرم افزارpremiere pro بیشتر برای افراد حرفه ای مناسب هست که می خواهند تغییرات بیش از ویرایش ساده بر روی فایل های ویدئویی انجام دهند. به کمک این نرم افزار میتوانید یک فیلم خام ساده را به اثر سینمایی حرفه ای و تماشایی تبدیل کنید.
این نرم افزار با سایر نرم افزار های ادوبی نیز ارتباط و هماهنگی بسیار بالایی دارد. این موضوع باعث میشود که تدوینگران به راحتی پروژه خود را با سایر نرم افزار ها ترکیب کنند و اثر به جا ماندنی را خلق کنند. 
میتوان فایل های فتوشاپ را مستقیما وارد برنامه پریمیر کنید . و تغییرات را هر لحظه بصورت آپدیت مشاهده کنید. یعنی اگر فایلی را از فتوشاپ داخل پریمیر کردیم  و کی فریم گزاری کردید، اگر ویرایشی در نرم افزار فتوشاپ ایجاد کنید در پریمیر هم همان تغییرات اعمال خواهند شد بدون اینکه کی فریم ها از بین بروند.
همینطور این نرم افزار با ادوبی افتر افکت هم ترکیب خیلی هیجان انگیزی دارد. و میتوان فایل های افتر افکت را وارد برنامه پریمیر کنید بطوری که اگر درAftereffects تغییراتی به وجود آورید در پریمیر هم در همان لحظه اعمال میشود.
 اگر در پریمیر تغییراتی اعمال کنید و وارد نرم افزار افترافکت کنید تغییرات بر روی آن نرم افزار هم اعمال خواهد شد.
این نرم افزار رابط کاربری اش را مدام در سیستم بروز رسانی میکند. و میتوان چندین پروژه را همزمان باز کنید. این قابلیت را به تدوینگران میدهد که برای وارد کردن یک فایل داخل پروژه خود زمان بسیار کم تری را سپری کنند. 
ولی باز کردن چندین پروژه بصورت همزمان در افتر افکت امکان پذیر نیست.
چندین فیلم های مشهور سینمایی که با نرم افزار پریمیر ویرایش شدند عبارتند از 

ددپول deadpool

دختر گمشده ( GONE GIRL )
DUST TO GIRL
IN A HEARTBEAT
THUNDERBIRDS ARE GO
NANCY
CAPTIN ABU READ
RED OBSESSION


در مجتمع فنی کلیک نو دوره آموزشی نرم افزار قدرتمند پریمیر پرو توسط اساتید برجسته تدریس میشود. و ده ها کار آموز دوره دیده مشغول به کارند.
برای ثبت نام در دوره آموزش ادوبی پریمیر پرو با شماره زیر تماس بگیرید
04133377474
آدرس : خیابان آزادی نرسیده به زیر گذر مارالان ( از سمت آبرسان ) مجتمع فنی کلیک نو
 


نوشته شده در   چهارشنبه 20 مهر 1401  ساعت  02   توسط   المیرا حاتمی