پنجشنبه 4 مرداد 1403 - 13 فوریه 782
سالیدورک تبریز
با کمک نرم افزار سالیدورک کاربر میتواند بدون درگیری با محاسبات نقشه کشی ، اشکال خود را رسم کند ، و با استفاده از محیط طراحی ، نما و نقشه خود را در سه جهت ( سه بعدی و دو بعدی ) استخراج نماید .
نرم افزار Solidworks محیط طراحی بسیار ساده و مرتبی دارد. اما این مسئله را نباید با توانایی های این نرم افزار مربوط کرد. همچنین این نرم افزار نسبت به بقیه نرم افزار های CAD دارای سرعت بیشتری در پردازش اطلاعات هست. و سرعت بالایی را در اختیار طراح قرار میدهد.نرم افزار سالیدورک امکانات بسیاری مانند
امکان ایجاد نمای انفجاری در نرم افزار برای دیدن قطعات به کار گیری شده در نرم افزار را دارد.
امکان تحلیل مکانیزم ها و برسی خروجی های مختلف
امکان استفاده از قطعات استاندارد با کتابخانه های این نرم افزار
امکان تهیه خروجی گرافیکی و در نظر گرفتن ( نور ، جنس ، بافت ،سایه و...)
و  امکانات بیشتر و بی شماری را در دستان طراح قرار میدهد . نرم افزار سالیدورکز مناسب برای طراحی قطعات ساده و پیشرفته تا دستگاه ها و مکانیزم های ساده و پیشرفته هست.
در مجتمع فنی کلیک نو دوره های آموزشی سالید ورک در دو ترم مقدماتی و پیشرفته برگزار میشود. و سالانه بیش از ده ها کارآموز دوره دیده از این آموزشگاه وارد محیط کار و بازار کار میشوند.
بعد از دوره آموزشی سالیدورک در این مجتمع فنی مدرک فنی حرفه ای که ارزش بین المللی دارد ، در اختیار کارآموزان قرار میگیرد. و هانرجئیان با ارائه این مدرک به کارخانه ها و شرکت ها نسبت به بقیه برای بدست آوردن پروژه یک قدم جلو تر هستند.
برای اطلاعات بیشتر راجع به دوره آموزش سالید در تبریز و ثبت نام با شماره زیر تماس بگیرید.
04133377474
آدرس : تبریز ، خیابان آزادی نرسیده به زیر گذر مارالان ، از سمت آبرسان مجتمع فنی کلیک نو 
نوشته شده در   يکشنبه 24 مهر 1401  ساعت  10   توسط   المیرا حاتمی