پنجشنبه 4 مرداد 1403 - 13 فوریه 782
پایتون در تبریز

 پایتون در تبریز :

زبان برنامه نویسی پایتون یک زبان برنامه نویسی آسان نسبت به یادگیری دیگر زبانهاست. به همین دلیل بسیاری از برنامه نویسان یادگیری و تقویت این زبان را در اولویت کار خود قرار میدهند. همچنین برنامه نویسان تازه کار نیز به بسیاری از دلایل از این برنامه برای شروع کار و رشته برنامه نویسی خود انتخاب میکنند.
 نرم افزار پایتون یک نرم افزار جامع و همه منظوره  توسعه داده شده هست. به بیان دیگر برای استفاده در هر کاری از تحلیل داده ها تا ساخت بازی های کامپیوتری میتوان از زبان برنامه نویسی پایتون استفاده کرد. بنابر این یادگیری این زبان برای برنامه نویسان بسیار حائز اهمیت هست.
یکی دیگر از مزازای برنامه نویسی پایتون مفسر استاندارد و کتابخانه آزاد open source که رایگان در اختیار همه قرار دارد. و با بکارگیری این کتابخانه ها زمان بسیار کمتری را صرف کد نویسی میکنیم و به هدف برنامه زودتر دست میابیم.
در پایتون هیچ انحصاری نیست. زیرا ابزار های لازم برای انجام کلیه پلتفرم ها در منبع اصلی main platforms قرار دارد.
بنابر این پایتون برای کسانی که دغدغه بالای هزینه را دارند نیز بسیار مناسب هست. اگر افراد زمان کافی را روی یادگیری این برنامه اختصاص دهند میتوانند برنامه منحصر به فردی را با این زبان ( پایتون ) خلق کنند که کار های جالبی انجام دهد.
برای افرادی که فکر میکنند این مباحث و زبان برنامه نویسی پایتون برایشان سخت هست ، اصلا نگران نباشند.
چون در دوره آموزشی حضوری در مجتمع فنی کلیک نو ( آموزشگاه رتبه یک استان در آذربایجان شرقی ) همه ی مباحث از صفر تا صد بصورت کاملا ساده و مفهومی تدریس خواهند شد.
برای اطلاعات بیشتر راجع به آموزش پایتون در تبریز  و ثبت نام در دوره  اموزش پایتون با شماره زیر تماس بگیرید.
04133377474
آدرس : خیابان آزادی نرسیده به زیر گذر مارالان مجتمع فنی کلیک نو

نوشته شده در   يکشنبه 24 مهر 1401  ساعت  04   توسط   المیرا حاتمی