پنجشنبه 4 مرداد 1403 - 13 فوریه 782
پاور میل در تبریز

  :نرم افزار پاورمیل 

بی شک یکی از نرم افزار های قدرتمند CAD پاورمیل هست . این نرم افزار یافتن بهترین جهت و اعمال دستور به دستگاه های CNC هست. نرم افزار های دیگری هم هستند که این کار را انجام میدهند اما بدن شک قدرتمند ترین این نرم افزار ها POWERMILL هست.
این نرم افزار با داشتن استراتژی های مختلف خشن کاری ، پرداخت کاری معمولی با سرعت بسیار بالاو تکنیک ها و ابزار های دسترسش ، پوشش بسیار بالایی را از دستگاه های CNC معمولی و پیشرفته ( تا پنج محور کاری ) میتواند بهترین جهت حرکت را در دستگاه CNC تعیین کند. که این کار باعث بازدهی بالا ، کاهش هزینه ها و کاهش زمان با بالاترین راندمان میشود.
پاور میل کاربر را قادر میسازد که با در دست داشتن ابزار های شبیه سازی پس از تهیه قطعه و براده برداری ، بهترین سطح خروجی را بدست آورده و سپس GCOD را بسازد و به دستگاه های CNC بدهد و بعد از عملیت دستگاه روی قطعه همان قطعه را بصورت واقعی در دستان خود لمس کند.
اگر شما نرم افزار را از خود شرکت DELCAM خریداری کنید ، میتوانید ماشین خود را وارد کنید وفقط کارهایی که ماشین شما مقدور به انجام آن هست را برایتان فعال نگه دارد و بقیه قسمت ها را محدود کند. اما اگر این نرم افزار را از شرکت های داخلی تهیه کنید بصورت فول ماژول به آن دسترسی پیدا خواهید کرد . که در هنگام طراحی باید طبق توانمندی ماشین خود قطعه را طراحی کنید.
در مجتمع فنی کلیک نو ( آموزشگاه رتبه یک استان )  دوره های آموزشی نرم افزار پاورمیل با تدریس اساتید برجسته در این حوزه  برگزار میشود .
برای اطلاعات بیشتر راجب کلاس ها و ثبت نام و رزرو در دوره ها با شماره زیر تماس بگیرید .
04133377474
آدرس : خیابان آزادی نرسیده به زیر گذر مارالان از سمت آبرسان.


نوشته شده در   دوشنبه 25 مهر 1401  ساعت  01   توسط   المیرا حاتمی