پنجشنبه 4 مرداد 1403 - 13 فوریه 782
آمورش ارتکم در تبریز

نرم افزار ارتکم :

ارتکم یک نرم افزار برای ایجاد طرح های دو بعدی و طرح های سه بعدی با کیفیت خارق العاده هست. به این صورت که برای کشیدن طرح های سه بعدی باید از یک طرح دوبعدی یا همان وکتور کار خود را شروع کنید. یا همان کاری که خیلی از کاربران cnc  و کاربران پرینتر های سه بعدی بدنبال آن هستنتد. چون این مدل ساخت قطعه از دقت بسیار بالایی برخوردار میشود.
برای پاسخ به این سوال ( ارتکم چیست ؟ ) باید بگوییم که یک نرم افزار برای تحقق ایده ها به محصول نهایی هست. به روش بسیار آسانتر از دیگر نرم افزار ها هست.
در صنعت اگر کار شما باید جوری باشد که کار دست بنظر برسد ، این نرم افزار بهترین نرم افزار برای سرعت بخشیدن به کار شماست.
اگر شما هنرمند هستید و تولیدات زیبایی مختلفی مانند چوب فلز یا سنگ دارید ، با یادگیری نرم افزار ارتکم artcam و داشتن یک دستگاه cnc یا پرینتر سه بعدی میتوانید شرایطی ایجاد کنید که خودتان بیشتر بر روی کیفیت طرح اصلی کار و جزئیات کار زمان بگذارید.
شرکت های بسیار زیادی در سراسر جهان در زمینه حکاکی های سه بعدی با دستگاه های cnc  و پرینتر های سه بعدی از این نرم افزار استفاده میکنند .
در مجتمع فنی کلیک نو دوره آموزش نرم افزار ارتکم برگزار میشوند. که در اتمام دوره مدرک فنی حرفه ای با ارزش بین المللی به انها ارائه میشود. و سالانه ده ها کار آموز دوره دیده از این مجتمع در بازار کار مشغول به کار میشوند.
نوشته شده در   دوشنبه 25 مهر 1401  ساعت  02   توسط   المیرا حاتمی