پنجشنبه 4 مرداد 1403 - 13 فوریه 782
آموزش انسیس در تبریز

کاربرد نرم افزار انسیس:

نرم افزار انسیس یکی از معروفترین نرم افزار های مهندسی به کمک رایانه و تحلیل هست .

انسیس مهندسین و طراحان را قادر می‌سازد تا به راحتی بهینه‌سازی ساختاری، حرارتی، دینامیکی، تعادل وزنی و عملکردی و همچنین شبیه‌سازی‌های مُد ارتعاشی و ضریب اطمینان و ایمنی را در طرح‌هایشان به صورت مرحله به مرحله داشته باشند و قبل از عملی کردن ، مقاومت طرحشان را در شرایط مختلف بسنجند .

در نرم افزار انسیس امکان تحلیل انواع سازه ها مثل قاب ، مخزن ، سد ، پل ، و... و اجزای های سازه ای مانند اتصالات فولادی ، اعضای فولادی یا بتنی ، ایزولاتور ها و ... را فراهم میکند.
یک مثال ساده : برای پیش بینی فشار قابل تحمل یک تکیه گاه گزینه های و متغیر های بسیاری وجود دارد که نمیتوان بدون نرم افزار محاسبه کرد. گزینه های مثل شتاب ، جابجایی ، نیرو یا لنگروالگوریتم های دیگرکه به طور متغیر بازمان در حال عوض شدن هستند.
همچنین در این نرم افزار مدل های پیشبینی دیگری از مصالح شکل پذیر و ترد مانند مدل های چند خطی فولاد ، مدل دراگر ، مدل پراگر ، و مدل شکست بتن هست که در حوزه رفتار غیر خطی بکار میروند.
به طور کل انسیس ANSIS یک نرم افزار محاسباتی بوده و بخش کاربری و کار با آن بسیار ساده طراحی شده اما محاسباتی خیلی دقیق و جزئی دارد. و مهندسین و کاربران میتوانند طرح های خود را میتوانند در کامپیوتر پیاده کنند و آن را در نرم افزار انسیس مورد آزمایش قرار دهند .  شرکت سازنده انسیس ( delcam ) میگوید این نرم افزار برای 32 سال آینده میتوانید نیاز های مهندسین را کاملا برطرف کند.
در مجتمع فنی کلیک نو دوره های آموزشی انسیس برگزار میشود. که در اتمام دوره مدرک بینالمللی نیز ارائه میشود. و سالانه ده ها کار آموز دوره دیده در مجتمع فنی کلیک نو ( آموزشگاه رتبه یک استان آذربایجان شرقی ) در بازار کار مشغول به کار میشند.
برای ثبت نام و رزرو دوره های انسیس با شماره زیر تماس بگیرید.
04133377474
آدرس : تبریز خیان آزادی نرسیده به زیر گذر مارالان ( از سمت آبرسان ) مجتمع فنی کلیک نو


نوشته شده در   دوشنبه 25 مهر 1401  ساعت  03   توسط   المیرا حاتمی