پنجشنبه 4 مرداد 1403 - 13 فوریه 782
حسابداری هلو در تبریز

نرم افزار هلو در تبریز:

نرم افزار هلو یکی از پر کاربرد ترین نرف افزار های ایرانی در کشورمان هست . و اکثر کسب و کار ها برای رسیدن به امور مالیشان از این نرم افزار استفاده میکنند.نرم افزار حسابداری در زمینه حسابدری بسیاری از کسب و کار ها را مورد پوشش قرار میدهد. با این که این نرم افزار برای انجام امور حسابداری حرفه ای طراحی شده اما چنان پنل کاربری اسانی دارد که افراد معمولی نیز میتوانند با آن ارتباط برقرار کنند و با آن احساس رضایت کنند.
نرم افزار هلو برای اولین بار در سال 1377 برنامه ای تحت ویندزوارد بازار شد. و اولین نرم افزار کامل حسابداری یکپارچه بود.
این نرم افزار در سه حالت فروشگاهی شرکتی و تولیدی مورد استفاده قرار میگیرد. و شما با انتخواب صحیح این گزینه ها خواهید دید که چقدر این نرم افزار در انجام امور مالیاتی به شما کمک میکند. اما اگر حالت را اشتباه انتخواب کنید ، به اینطور که فروشگاه هستید و تولیدی را انتخواب میکنید ، شما در هنگام سند زدن مجبور به تکمیل صفحات اضافی نیز خواهید بود.
در مجتمع فنی کلیک نو نرم افزار حسابداری هلو بصورت کاملا حرفه ای با اساتید برجسته این نرم افزار دوره های آموزش برگزار میشود. و بعد از اتمام دوره مدرک فنی حرفه ای با ارزش بین المللی ارائه میگردد. که سالانه ده ها کارآموز دور دیده در این آموزشگاه وارد بازار کار میشوند.
برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره حسابداری با نرم افزار هلو با شماره زیر تمای بگیرید.
04133377474
آدرس : آدربایجان شرقی - تبریز - خیابان آزادی - نرسیده به زیر گذر مارالان ( از سمت آبرسان ) مجتمع فنی کلیک نو
نوشته شده در   پنجشنبه 28 مهر 1401  ساعت  10   توسط   المیرا حاتمی