پنجشنبه 4 مرداد 1403 - 13 فوریه 782
آموزش سالیدورک تبریز
سالیدورک یک نرم افزار cad در زمینه طراحی های دو بعدی و سه بعدی و نقشه کشی بدون درگیر شدن با محاسبات پیچیده نقشه شی هست. نرم افزار سالیدورک نسبت به بقیه نرم افزار های cad دارای سرعت بسیار بالاتری بوده. این نرم افزار با پنل کاربری آسان ، انتخواب خیلی از تازه کار ها و حرفه ای ها در این زمینه هست. نرم افزار سالید ورک با ایجاد gcod قابلیت متصل شدن به انواع دستگاه های cnc و پرینتر های سه بعدی را دارد. 
در حال حاضر بیش از 1.3میلیون مهندس و بین از 130 هزار شرکت  از نرم افزارسالید ورک برای تولید و طراحی محصولات جدید استفاده میکنند. این نرم افزار دارای سه محیط اسمبلی دراوینگ و پارت میباشد. در محیط پارت به طراحی قطعه اختصاص داده شده . در محیط اسمبلی به طراحی مکانیسم روی هم سوار شده به کار میرود. و محیط دراوینگ برای نقشه کشی های مهندسی استفاده میشود که معمولا برای نسخه های چاپی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.

نرم افزار solidworks امکانات و ابرار های زیادی برای کار های مختلفی مانندمدلسازی و عملیات ورق کاری ، جوشکاری ، ریخته گری ، قالب سازی ، تزریق پلاستیک ، جوش دادن قطعات و همچنین تحلیل تنش و مدلسازی رفتار و مقاومت قطعه تحت بارگزاری های گوناگون دارا میباشد . که این قابلبیت ها برای یک نرم افزار cad بسیار قدرتمند و پیشرفته هست. و به همین دلایل هم کاربران بسیار زیادی در سراسر جهان دارد.
در مجتمع فنی کلیک نو ( آموزشگاه شماره یک استان آذربایجان شرقی در تبریز ) دوره های آموزشی سالید ورک در سه ترم مقدماتی پیشرفته و تخصصی برگزار میشود. که سالانه ده ها کار آموز دوره دیده در این آموزشگاه با اخذ مدرک فنی حرفه ای که ارزش بین المللی دارد ، به بازار کار وارد میشوند و به درآمد های خوبی میرسند.
برای ثبت نام در دوره های سالیدورک و یا اطلاعات بیشتر راجب دوره با شماره زیر تماس بگیرید
04133377474
آدرس : تبریز خیابان آزادی نرسیده به زیر گذر مارالان ( از سمت آبرسان ) مجتمع فنی کلیک نو
سالیدورک در تبریز

نوشته شده در   پنجشنبه 28 مهر 1401  ساعت  11   توسط   المیرا حاتمی