پنجشنبه 4 مرداد 1403 - 13 فوریه 782
دوره تقویت هوش و حافظه در تبریز
دوره آموزش تند خوانی و تقویت حافظه :
دوره تندخوانی و تقویت حافظه به شما کمک میکند تا به پتانسیل حقیقی مغز خود دسترسی پیدا کنید. اگر فرموش کردن کارهایی که باید انجام دهید یا قصد تقویت حافظه خود را دارید پیشمهاد میکنم که این مطالب را تا اخر ادامه دهید که میخواهیم یک راه حل به شما بدهیم.
این ها مزایای تقویت حافظه بود که باهم برسی کردیم ( دسترسی به پتانسیل حقیق مغز و فراموش نکردن کار ها و تقویت حافظه ، دچار نشدن به الزایمر ) اما مزیت تندخوانی چیست؟ 
برترین مزیت تند خوانی و بیشترین نتیجه یادگیری تندخوانی در کودکان هست. این حرفه مانند ماهی داخل اب هست که هر وقت بدستش بیاری نیاز هست. اما بهترین زمان برای یادگیری تندخوانی در کودکیست. چون در مسائل درسی نسبت به هم کلاسی ها و هم سنی هایش رفته رفته جلو تر میافتد.
برای مثال : خواندن یک کتاب کوتاه اگر برای همکلاسی ها و هم سن هایش یک ساعت طول بکشد برای کودکی که مهارت تندخوانی را دارد فقط یک ربع طول میکشد. و درک مطلب آن هم از همسن هایش دوبرابر بیشتر میشود. یعنی هم بیشتر از دوستانش از کتاب درک مطلب بالا تری دارد و هم چهار برابر زود تر نسبت به دوستانش زمان بیشتری دارد. که در این صورت خواندن درس ها و کتاب ها برای او خسته کننده نمیشود و بسیار جذاب خواهد بود.
با تمرین مهارت تندخوانی طی چند سال این مهارتش دو چندان میشود.
در مجتمع فنی کلیک نو ( آموزشگاه شماره یک استان آذربایجان شرقی در تبریز ) دوره های آموزشی تند خوانی برگزار میشود. که سالانه ده ها دانش آموز ، کودک ، و دانش آموزان نزدیک به کنکور این مهارت را می آموزند. و آمار درسی کسانی که مهارت تندخوانی را آموختند به مراتب بالا تر از کسانی هست که آشناییتی با این مهارت ندارند.
برای ثبت نام در کلاس هایتندخوانی و تقویت حافظه با شماره زیر تماس بگیرید 
04133377474
آدرس : تبریز- خیابان آزادی - نرسیده به زیر گذر مارالان ( از سمت آبرسان ) مجتمع فنی کلیک نو
آموزش تندخوانی در تبریز

نوشته شده در   پنجشنبه 28 مهر 1401  ساعت  12   توسط   المیرا حاتمی