پنجشنبه 4 مرداد 1403 - 13 فوریه 782
شروع دوره سالید در تبریز
نرم افزار سالیدورک ، یک نرم افزار برای تولید و طراحی  نقشه های دو بعدی و سه بعدی هست. مهندسین و طراحان بدون درگیر شدن با محاسبات نقشه کشی میتوانند خیلی راحت و بصورت خیلی دقیق شروع به طراحی نقشه ها و قطعه های مورد نظر در نرم افزار سالیدورکز نمایند.
این نرم افزار ابزار ها و امکانات بسیار کاملی برای عملیات های مختلف مانند  ورق کاری ، جوشکاری ، ریخته گری ، قالب سازی ، تزریق پلاستیک ، جوش دادن قطعات دارد و همچنین به کمک خود نرم افزار سالیدورک و یا به کمک دیگر نرم افزار های جانبی مانند انسیس(Ansys) و آباکوس(Abaqus)، تحلیل و تنش و مدلسازی رفتار و مقاومت قطعه تحت بارگذاری های گوناگون را انجام داد.
برتری سالیدورکز نسبت به بقیه نرم افزار های CAD در این مورد هست که ،سالید ورک سرعتی به مراتب بالاتری در هنگام مدلسازی و طراحی قطعه ، نسبت به بقیه نرم افزار های CAD مانند کتیا دارد. همینطور نرم افزار سالیدورک پنل کاربری به مراتب خلوت تر و آسان تر و مورد پسندتر نسبت به بقیه نرم افزار های CAD را دارا میباشد. البته این موضوع را نباید با امکانات کم در این نرم افزار اشتباه بگیریم زیرا این برنامه یکی از کاملترین نرم افزار های CAD میباشد.
در مجتمع فنی کلیک نو دوره های آموزشی نرم افزار سالیدورکز SOLIDWORKS برگزار میشود. این دوره ها توسط اساتید برجسته تدریس میشود ، و در انتهای دوره کار آموزان موفق به اخذ مدرک بین المللی فنی حرفه ای میشوند.
دوره جدید آموزش سالیدورک در تبریز  روز سه شنبه ساعت 19:30 برگزاری می شود. برای ثبت نام در دوره جدید سالید با شماره زیر تماس بگیرید.
04133377474
مهلت ثبت نام سالید مقدماتی تا 30 آبان

یا بصورت حضوری به آدرس  مجتمع فنی کلیک نو مراجعه نمایید :
تبریز _ خیابان آزادی - نرسیده به زیرگذر مارالان ( از سمت آبرسان ) مجتمع فنی کلیک نو

نوشته شده در   پنجشنبه 19 آبان 1401  ساعت  02   توسط   المیرا حاتمی