پنجشنبه 4 مرداد 1403 - 13 فوریه 782
ایلاستریتیور illustrator در تبریز

آموزش نرم فزار illustrator در تبریز :

آموزش نرم افزار ILLUSTRATOR
نرم فزار illustrator یک نرم افزار برای انواع طراحی ها مانند لوگو حرفه ای ، کارتون سازی ، نمودار ، لوگو و تصویر سازی و... می باشد.
آموزش نرم افزار ایلاستریتور در تبریز
ایلاستریتور به کاربر و طراح این امکان را میدهد که با نوشته ها بازی کند و انعطاف بسیار بالایی روی نوشته ها داشته باشد . به همین دلیل از این نرم افزار برای طراحی کارت پستال ، بنر و دیگر طراحی های بصری از آن استفاده کنند. توانایی این نرم افزار برای ایجاد شکل حلقوی برای دوستانی که کار لوگو انجام می دهند بسیار مفید هست.

آموزش نرم افزار ایلاستریتور در تبریز

از این نرم افزار بطور عمده طراحان گرافیک و گرافیست ها و طراحان وب ، هنرمندان بصری و تصویر سازان حرفه ای در سراسر دنیا برای خلق آثار هنری با کیفیت استفاده می کنند.
آموزش نرم افزار ILLUSTRATOR
از انجایی که ایلاستریتور illustrator هم عضوی از creative cloud هست ، کار های هنری که در این نرم افزار انجام می شود را میتوان با دیگر نرم افزار های این دسته مانند افتر افکت فتوشاپ و پریمیر پرو به اشتراک گذاشت. 
آموزش نرم افزار ایلاستریتور در تبریز
تصاویری که در این نرم افزار طراحی می شوند وابسته به صفحه نمایش و اندازه تصویر نیست. و مانند تصاویر پیکسلی با زوم کردن افت کیفیت نمی کند. به این نوع تصاویر وکتور گفته میشود. تصاویر وکتور از روابط ریاضی برای رسم اشکال استفاده میکند و به همین دلیل مانند تصاویر پیکسلی با زوم شدن کیفیتش را از دست نمی دهد.
آموزش نرم افزار ایلاستریتور در تبریز

در مجتمع فنی کلیک نو دوره های آموزش نرم افزار illustrator برگزار میشود. 
برای ثبت نام در کلاس ها illustrator با شماره زیر تماس بگیرید.
04133377474
تبریز ، خیابان آزادی نرسیده به زیر گذر مارالان ( از سمت آبرسان ) مجتمع فنی کلیک نو
آموزش illustrator در تبریز

نوشته شده در   پنجشنبه 28 مهر 1401  ساعت  05   توسط   المیرا حاتمی