پنجشنبه 4 مرداد 1403 - 13 فوریه 782
آموزش افترافکت در تبریز


 آموزش افتر افکت در تبریز :

نرم افزار افترافکت بهترین نرم افزار برای ساخت موشن افکت و یا به معنی دیگر جلوه های ویژه هست. امروزه خیلی از بیزینس های اینترنتی تبلیغات خود را از تصویر ها و عکس ها و بنر های ثابت به موشن افکت ها تغییر داده اند. یک نمونه از موشن افکت های تبلیغاتی که امثال این ها در فضای مجازی بیشتر به چشممان میخورد را باهم تماشا میکنیم.برخی از افراد دو نرم افزار افتر افکت و پرمیر را باهم مقایسه میکنند. باید به یاد داشته باشیم که نرم افزار پرمیر یک نرم افزار برای تدوین بوده و نرم افزار افتر افکت یک نرم افزار برای ساخت جلوه های ویژه. نرم افزار افترافکت با دیگر نرم افزار های گرافیکی ادوب رابطه بسیار خوب و بالایی دارد. و میتوان به کمک سه نرم افزار فتوشاپ ، افتر افکت و پریمیر و البته زمان برای ادیت و تدوین آثار جذاب و سینمایی را خلق کرد. 
در دوره آموزشی افترافکت آموزش هایی از قبیل :
آموزش محیط نرم افزار ، کار با لایه ها ، ابزار های تدوین ، رسم شکل و انمیشن دو بعدی ، کار با ابزار های انعطاف پذیری برای متن ها ، اصلاح رنگ ، محیط 3d و محیط cinema 4d ، کا با دیگر افکت های کاربردی ، و تنظیمات نرم افزار و...
در میان دیگر نرم افزار های گرافیکی ، Aftereffects را میتوان برای کروماکی ، اصلاح حرکت ، اندازه و جهت و ترکیب عناصر بصری بطور حرفه ای و انمیشن های دو بعدی استفاده کرد.
برای دیدن نرم افزار هایی که فیلم های هالیوود و جلوه های ویژه بسیار وسیع و در عین حال طبیعی را میسازند اینجا کلیک کنید .
دوره افتر افکت از صفر شروع شده و خیلی زود بعد از مفاهیم پایه ای مطالب به سمت آموزش های حرفه ای هدایت میشود.
برای اطلاع بیشتر و ثبت نام در دوره ها با شماره زیر تماس بگیرید .
04133377474
آدرس : خیابان آزادی - نرسیده به زیر گذر مارالان ( از سمت آبرسان ) مجتمع فنی کلیک نو
آموزش افتر افکت در تبریز

نوشته شده در   شنبه 30 مهر 1401  ساعت  01   توسط   المیرا حاتمی