پنجشنبه 4 مرداد 1403 - 13 فوریه 782
آموزش اسکچاپ SketchUP در تبریز

نرم افزار sketchUp در تبریز :

نرم افزار sketchUp چیست ؟این نرم افزار یک نرم افزار در زمینه طراحی های سه بعدی هست. این نرم افزار قابلیت ها و ویژگی های بسیار منحصر به فردی را در دستان طراح قرار میدهد. 
از این نرم افزار اکثرا برای طراحی های داخلی و دیزاین داخلی استفاده میکنند که بیشتر رشته های معماری در این زمینه با این نرم افزار فعالیت میکنند.
همینطور از این نرم افزار در زمینه طراحی مبل  و کابینت و طراحی بازی ها مورد استفاده قرار میشود.


شسی
ویژگی ها و قابلیت های وجود در نرم افزار SketchUp موجب شده تا کاربران در زمینه هایی مانند غرفه سازی ، طراحی صنعتی ،طراحی داخلی و غیره از این نرم افزار استفاده کنند. اسکچاپ یک نرم افزار طراحی بسیار آسان ولی در عین حال با بازدهی بالا میباشد و بسیاری از طراحان معماری از این نرم افزار برای طرح های خود استفاده میکنند.
با یادگیری این نرم افزار بهره وری شما در کار بسیار بیشتر خواهد شد و میتوانید طرح های خود را به صورت متفاوت به مشتریان خود نمایش دهید و با مشتریان رابطه بسیار خوبی را برقرار کنید.

ویژگی قدرتمند اسکچاپ sketchUp :

یکی از ویژگی های بسیار قدرتمند این نرم افزار ، علاوه بر سهولت یادگیری به همراه اساتید برجسته ، حجم بسیار پایین پروژه های تمام شده در این نرم افزار هست.
اسکچاپ یک کتابخانه عمومی دارد که کاربران میتوانند انواع و اقسام طرح های داخل پروژه را به صورت آماده از آنجا بردارند و از آن استفاده کنند. به عنوان مثال برای قرار دادن گلدان برای تزئین خانه ای که طراحی کردیم ، دیگر لازم نیست که گلدان را هم طراحی کنیم. خیلی راحت میتوانیم از کتابخانه گلدان و یا اشیای دیگری را برداریم و داخل طرحمان استفاده کنیم.
SketchUp تنها یک نرم افزار طراحی نیست و میتوان در این نرم افزار نقشه  هایی با دقت و ظرافت بالا نیز طراحی کرد. و از این طریق ارتفاعات و جزئیات مختلف ، بلوک ها  را در نقشه به خوبی مشخص کرد. همچنین در این نرم افزار میتوان پیش نویس ها و اسلاید هایی را در نرم افزار ایجاد نمود.
دقت نرم افزار SketchUp را در طراحی مدل ها میتوان تا هزارم اینچ تخمین زد. این قابلیت به این معناست که مدل هایی با جزئیات و کیفیت و دقت خیلی بالایی میتوان طراحی کرد.
در مجتمع فنی کلیک نو ( آموزشگاه رتبه یک استان آذربایجان شرقی واقع در تبریز ) دوره های آموزشی نرم افزار اسکچاپ توسط اساتید برجسته در تبریز برگزار میشود. برای ثبت نام در کلاس های اسکچاپ با شماره زیر تماس بگیرید
04133377474
یا به صورت حضوری به آدرس کلیک نو مراجعه کنید .
تبریز-خیابان آزادی- نرسیده به زیر گذر مارالان ( از سمت آبرسان ) مجتمع فنی کلیک نو

نوشته شده در   چهارشنبه 18 آبان 1401  ساعت  02   توسط   المیرا حاتمی