شنبه 29 تير 1398 - 9 فوریه 777
 برای اولین بار... 
 آرشیو

کلمه کلیدی
:
 از
 تا 


آموزش تخصصی دوره powermill چوب _مجتمع کلیک نو(4)
ماشین منبت کاری یا همان دستگاه CNC ، دستگاهی است که بر روی چوب منبت میزند . این دستگاه دارای انواع مختلفی است و در بیشترمواقع با ظرفیت بستن کار بر روی دستگاه نام گذاری میشونداین ماشین به حداقل یک اُپراتور برای کار با دستگاه نیاز دارد و با نرم افزار های خاصی کار میکنند .برای عمل اسکن سه بعدی و طراحی سه بعدی و همچنین عمل جی کد گیری نیاز به نرم افزار های پاورمیل و راینو و ... می باشد.یک دستگاه به منظوراینکه بتواند درک کند طرح مورد نظر چیست به یک اسکن سه بعدی از نمونه منبت شده نیاز دارد.به کمک جی کد گیری میتوانیم میزان بالا و پایین رفتن و همچنین چپ و راست رفتن مته و سرعت مته کاری را مشخص کنیم
چهارشنبه 26 تير 1398
آموزش تخصصی دوره ی HTML _مجتمع فنی کلیک نو(57)
مجتمع فنی کلیک نو برگزار کننده ی دوره های HTML به صورت کاملا پیشرفته توسط اساتید با تجربه و با سابقه کاری بالا می باشد. طراحی سایت و ساخت سایت یکی از مهارت های بسیار محبوب امروزه می باشد که اغلب افراد به کمک خلاقیت های فردی آن را کسب می نمایند . وقتی یک طرح یا ایده در ذهن شما شکل می گیرد می بایست مهارت لازم را کسب نمایید و تا انتها آن را اجرا نمایید . سیستمهای مختلفی برای آموزش طراحی سایت وجود دارد و از همین رو مدرسان و شرکتهای مختلف تکنیکهای و متدهای اختصاصی برای آموزش طراحی سایت بکار میبرند . در مجتمع فنی کلیک نو کلاسهای آموزش طراحی سایت با فرض آشنائی اولیه شرکت کنندگان به نرم افزارهای آفیس است و بیشتر برای تکمیل و کسب تخصص در طراحی سایت کاربرد دارد ! برای تبدیل شدن به یک طراح وب سایت باید مهارت های متعددی را بیاموزید . یکی از این مهارت ها ، مهارت کدنویسی های مرتبط با طراحی وب سایت استاتیک می باشد که شامل CSS و HTML می باشد . هم چنین نیاز به تسلط بر زبان های برنامه نویسی تحت وب همانند php و... بسیار مهم می باشد . البته نا گفته نماند یادگیری مهارت های طراحی گرافیک ، معماری وب ، بازاریابی ، اصول طراحی تعاملی و ... برای یک طراح وب سایت ضروری می باشد .
دوشنبه 10 تير 1398
آموزش تخصصی دوره ی DELPHI _مجتمع فنی کلیک نو(53)
مجتمع فنی کلیک نو برگزار کننده ی دوره های DELPHI به صورت کاملا پیشرفته توسط اساتید با تجربه و با سابقه کاری بالا می باشد. تکنیک دلفی برای «شناسایی» و «غربال» مهمترین شاخص‌های تصمیم‌گیری قابل استفاده است. بنابراین با وجود اینکه روش دلفی یک روش تصمیم‌گیری چندمعیاره نیست اما در بسیاری موارد قبل از بکارگیری تکنیک‌های تصمیم‌گیری چندمعیاره از این تکنیک برای غربال شاخص‌ها یا رسیدن به یک توافق در زمینه اهمیت شاخص‌های تصمیم‌گیری استفاده می‌شود. روش دلفی بر اساس رویکرد پژوهش جدلی یعنی: نظر یا تز (ایجاد عقیده یا نظر)، پادنظر یا آنتی تز (نظر و عقیدهی مخالف) و نهایتاً ساخت سنتز )توافق و اجماع جدید) شکل گرفته‌است که در پی فرایند ساخت نظریه تازه‌ای ایجاد می‌شود . به اعتقاد هلمر، دلفی ابزار ارتباطی سودمندی بین گروهی از خبرگان است که فرموله کردن آرای اعضاء گروه را آسان می‌کند
دوشنبه 10 تير 1398
آموزش تخصصی دوره ی تحلیلگر ANSYS _مجتمع فنی کلیک نو(53)
مجتمع فنی کلیک نو برگزار کننده ی دوره های ANSYS به صورت کاملا پیشرفته توسط اساتید با تجربه و با سابقه کاری بالا می باشد. نرم افزار مهندسی ansys محصولی از شرکت ANSYS Inc می باشد. انسیس یک ابزار تحلیلی است که از روش اجزا محدود جهت مدل سازی و تحلیل استفاده می کند. مهندسان و طراحان با کمک نرم افزار تحلیلی ansys قادر اند تا به سادگی بهینه سازی ساختاری، حرارتی، دینامیکی، تعادل وزنی و عملکردی و همچنین شبیه سازی های مُد ارتعاشی و ضریب اطمینان و ایمنی را در طرح‌ هایشان گام به گام اعمال کنند. نرم افزار ansys از اجزای تک واحدی تا مجموعه های بزرگ و پیچیده و حتی سیستم های کامل را با کلیه نماهای سه بعدی CAD به یک محصول یا سیستم مجازی کامل و قابل توسعه تبدیل می سازد.
سه شنبه 28 خرداد 1398
آموزش تخصصی دوره ی تندخوانی _مجتمع فنی کلیک نو(45)
مجتمع فنی کلیک نو برگزار کننده ی دوره های تندخوانی به صورت کاملا پیشرفته توسط اساتید با تجربه و با سابقه کاری بالا می باشد. تندخوانی به مجموعه ای از تکنیک ها و روش های مطالعاتی گفته میشه که با یادگیری آن می توانید سرعت مطالعه خود را همراه با درک مطلب خوب بالا ببرید. تکنیک های تندخوانی چندین ده است که در دانشگاها و مدارس اروپایی آموزش داده می شود. جالب است بدانید هنوز هم تندخوانی شماره یک مهارت ضروری به حساب می آید . بیشترین استقبال از تندخوانی را، اروپا و آمریکا و ژاپن دارد و به تازگی هم در ایران مورد توجه مردم قرار گرفته است . با ظهور نرم افزارهایی تندخوانی فصل جدیدی در آموزش تندخوانی به وجود آمد .نرم افزار هایی تندخوانی به قدری خوب و هیجان انگیز بود اند که در همان اوایل انتشارشان نظر تمام مدرسین و آموزشگاهایی تندخوانی را جلب کردند.و شرکت های که به آموزش های توسعه فردی و سازمانی کارمندان و مدیران خود اهمیت می دادند. استفاده از نرم افزار های تندخوانی در اولویت آموزش های خود قرار دادند. خوشبختانه در کشور خودمان هم اغلب چنین می شنویم. مهم ترین کار ی که نرم افزار های تندخوانی انجام می دهند این است که وسعت دید شما و سرعت چشم شما را به بالاترین سطح خود می رسانند.
سه شنبه 28 خرداد 1398
آموزش تخصصی دوره ی Rhino_مجتمع فنی کلیک نو(69)
مجتمع فنی کلیک نو برگزار کننده ی دوره های Rhino به صورت کاملا پیشرفته توسط اساتید با تجربه و با سابقه کاری بالا می باشد. نرم افزار راینو (Rhinoceros 3D) یک نرم افزار طراحی سه بعدی یا به عبارت بهتر نرم افزار طراحی صنعتی است. برای مدل سازی صفحات و حجم های پیچیده از راینو استفاده میشود. نرم افزار راینو یک نرم افزار مدل ساز سه بعدی قوی است که توسط شرکت مک نیل عرضه شده است. این نرم افزار بر پایه خطوط نربز تولید هندسه می کند. خطوط نربز چون تعریف ریاضی دارند دقیقتر از نرم افزار های بر پایه ی مش مثل مکس ، اسکچ آپ، اتوکد و غیره عمل می کنند. تعریف هندسه با خطوط ریاضی باعث شده است که راینو در تبدیل هندسه به نمونه های واقعی جلوتر از دیگر نرم افزار های مدل ساز باشد. از دیگر مزیت این نرم افزار مدل سازی پوسته های پیچیده با دستورات ساده است. سطوح پیچیده ی تولید شده با راینو خیلی سبک تر از سطوحی مشابه تولید شده با نرم افزار های مش می باشد. نرم افزار راینو در این چند سال بدلیل تولید ابزار های حرفه ای در زمینه ی مدل سازی سه بعدی توانسته است با دیگر نرم افزار های مدل سازی سه بعدی به صورت جدی به رقابت بپردازد.
سه شنبه 28 خرداد 1398
آموزش تخصصی دوره ی ARTCAM_مجتمع فنی کلیک نو(59)
مجتمع فنی کلیک نو برگزار کننده ی دوره های ARTCAM به صورت کاملا پیشرفته توسط اساتید با تجربه و با سابقه کاری بالا می باشد. نرم افزار آرتکم نرم افزار بسیار قدرتمندی جهت ماشینکاری با استفاده از کامپیوتر ( CAM ) و طراحی صنعتی ( CAD ) است و توسط شرکت Delcam به بازار عرضه شده است و در حال حاضر از سوی شرکت Autodesk منتشر می گردد و پشتیبانی های لازم را ارائه می دهد. نرم افزار آرتکم به صورت تخصصی جهت مدل سازی و برنامه نویسی دستگاه های تراش cnc و دستگاه های حکاکی در صنایع چوب طراحی گردیده است. با استفاده از این نرم افزار شما قادر خواهید بود طرح های بسیار پیچیده ای را به صورت حرفه طراحی نمایید و آن ها را به صورت سه بعدی پیاده سازی کنید و حتی در محیط نرم افزار آن را شبیه سازی کرده و ویرایش نمایید. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید انواع مدل های طراحی شده را به صورت برنامه به دستگاه های NC بدهید.
پنجشنبه 23 خرداد 1398
آموزش تخصصی دوره ی MECHANICAL DESKTOP_مجتمع فنی کلیک نو(23)
مجتمع فنی کلیک نو برگزار کننده ی دوره های MECHANICAL DESKTOP به صورت کاملا پیشرفته توسط اساتید با تجربه و با سابقه کاری بالا می باشد. اتودسک یکی از اولین شرکت‌هایی می‌باشد که با ساخت اتوکد استفاده از کامپیوتر را در طراحی مهندسی رواج داد. پس از آن بود که کامپیوتر یکی از ابزارهای اصلی طراحی مهندسی به حساب آمد. این نرم‌افزار بر پایه اتوکد طراحی و عرضه شده است و برای ترسیمات پایهٔ دو بعدی خود از آن بهره می‌برد؛ بنابراین برای کار کردن با مکانیکال دسکتاپ نیاز به فراگیری اتوکد نیز می‌باشد. مکانیکال دسکتاپ با ارائه تمامی امکانات مربوط به مدل سازی، مونتاژ، مجموعه سازی، کاتالوگ قطعات استاندارد آماده، ایجاد روابط مکانی قطعات، تعریف نماهای انفجاری، تولید نقشه‌های دوبعدی حرفه‌ای و بسیاری از موارد دیگر به یک مجموعه کامل و بدون نقص برای طراحی مهندسی می‌باشد. در صنعت امروز، سرعت و دقت در کار، یکی از فاکتورهای مهم طراحی می‌باشد که مکانیکال دسکتاپ با استفاده از اتوکد برای ترسیمات پایهٔ دوبعدی، آنرا برای کاربر فراهم کرده است. این نرم‌افزار با ساده‌ترین دستورها برای طراحی، تمامی امکانات لازم را در اختیار طراح قرار داده است و پیچیدگی‌های بسیار زیادی که در نرم‌افزارهای دیگر موجود است را ندارد.
پنجشنبه 23 خرداد 1398
آموزش تخصصی دوره ی MASTERCAM_مجتمع فنی کلیک نو(23)
مجتمع فنی کلیک نو برگزار کننده ی دوره های MASTERCAM به صورت کاملا پیشرفته توسط اساتید با تجربه و با سابقه کاری بالا می باشد. Mastercam یک نرم‌افزار مدل‌سازی کامل است که wireframe geometry دوبعدی، سه‌بعدی وعملیات سطح را با ویرایش قدرتمند و ابزارتغییرشکل ترکیب می‌کند mastercam mill که براساس mastercam design پایه ریزی شده است این امکان را به شما می‌دهد که تعدادعملیات‌های ماشین کاری مختلف وگسترده را ایجاد و مدیریت کنید Mastercam بخشی به نام associativity برای پیوند دادن عملیات‌های ماشین کاری به هندسه به کار می‌گیرد بنابراین وقتی هندسه قطعه تغییر می‌کند toolmaths می‌توانند به طور اتوماتیک احیا شوند.
پنجشنبه 23 خرداد 1398
آموزش تخصصی دوره ی AUTODESK INVENTOR_مجتمع فنی کلیک نو(24)
مجتمع فنی کلیک نو برگزار کننده ی دوره های AUTODESK INVENTOR به صورت کاملا پیشرفته توسط اساتید با تجربه و با سابقه کاری بالا می باشد. اتودسک اینونتور به انگلیسی:( Autodesk Inventor) یک نرم‌افزار طراحی به کمک رایانه است که توسط شرکت اتودسک ارائه شده‌است. شرکت اتودسک در سال ۲۰۰۹ نگارش ۱۳ این نرم‌افزار را عرضه کرد. توانایی این نرم‌افزار باعث شد که در سال ۲۰۰۶-۲۰۰۷ پرفروشترین نرم‌افزار مدلینگ در جهان نام بگیرد و از نرم‌افزارهای معروف دیگر در این زمینه پیشی گیرد. از ورود این نرم‌افزار در ایران چند سالی می‌گذرد و علی‌رغم تأکید کمپانی سازنده این نرم‌افزار برای استفاده از آن، متأسفانه بطور بایسته مورد استقبال قرار نگرفت و تقریباً ناشناخته مانده بود تا اینکه در سال ۲۰۰۶؛ این نرم‌افزار همراه با دیگر محصول معروف کمپانی اتودسک یعنی اتوکد و مکانیکال دسکتاپ به بازار عرضه شد و از آن تاریخ به بعد اینونتور، کم‌کم جای خود را در میان کاربران این رشته باز کرد. خصوصاً سازگاری کامل این نرم‌افزار با CAD یکی از علل موفقیت آن بود. چرا که برای شرکت‌هایی که نقشه‌های قدیمی خود را با اتوکد کار کرده بودند عامل سازگاری کامل نرم‌افزارهای مدلینگ جدید بسیار مهم بود. همچنین پشتیبانی این نرم‌افزار از نقشه‌های مدل شده توسط مکانیکال دسکتاپ یکی دیگر از عوامل موفقیت ان است.
پنجشنبه 23 خرداد 1398
1234567891011121314151617181920...